Poniedziałek 24 luty 2020

Zapisz się na newsletter

Zachęcamy do zapisania się w formularzu poniżej. Zapoznaj się z regulaminem

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

Nowe szanse i możliwości

1 Kwietnia 2012 roku Centrum Integracji Społecznej w Świętochłowicach rozpoczęło realizację projektu „Nowe szanse i możliwości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapraszamy osoby długotrwale bezrobotne, korzystające z pomocy społecznej oraz niepełnosprawne do udziału w 6-miesięcznym programi...

Aktywny samorząd

W związku z możliwością przystąpienia miasta Świętochłowice do realizacji pilotażowego programu „Aktywny samorząd”, Ośrodek Pomocy Społecznej zwraca się z prośbą do osób niepełnosprawnych chcących brać udział w programie o zgłoszenie do Samodzielnej Sekcji ds. niepełnosprawności informacji o obszarze zainteresowania (obszary wsparcia opisane poniżej)....

Odświeżamy nasze miasta TOB3CIT (Tobacco Free Cities)

Ośrodek Pomocy Społecznej wspólnie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną z siedzibą w Chorzowie realizuje projekt pt „Odświeżamy nasze miasta TOB3CIT (Tobacco Free Cities)”

Nabór na zajęcia z zakresu „dogoterapii” dla dzieci niepełnosprawnych

Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach informuje, iż rusza nabór na zajęcia z zakresu „dogoterapii” dla dzieci niepełnosprawnych

Bal przebierańców dla seniorów miasta Świętochłowice

W ramach Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej w dniu 15.02.2012r. w Centrum Kultury Śląskiej odbył się bal przebierańców dla seniorów miasta Świętochłowice. W balu uczestniczyło 120 seniorów, którzy wykazali się niezwykłą pomysłowością w wykonaniu strojów.

Apel Wojewody Śląskiego do mieszkańców

Apel Wojewody Śląskiego do mieszkańców województwa śląskiego

Komunikat ZIMA

Z uwagi na przedłużające się niekorzystne warunki atmosferyczne – bardzo niską temperaturę, Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach przedłuża czas pracy niżej wymienionych Ośrodków Wsparcia:

Wizyta gości z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii

W dniu 18 października Klub Młodzieżowy „Dziupla” po raz trzeci gościł studentów ze Wschodu w ramach projektu „Study Tours to Poland”.

Towarzystwo przyjaciół Heiloo

Klub Młodzieżowy „Dziupla” został zaproszony przez Towarzystwo Przyjaciół Heiloo do współpracy w tworzeniu projektu „Wczesne macierzyństwo 15-19 lat”. Pierwsze spotkanie odbyło się 16 października w Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach.

Spotkanie przedstawicieli Ośrodków Pomocy Społecznej

W dniu 27 października br. z inicjatywy Ośrodka Pomocy Społecznej w Świętochłowicach w naszej siedzibie odbyło się spotkanie przedstawicieli Ośrodków z ościennych miast na prawach powiatu.
strona: 1234567